[GER]Armies of Germany - Rozpiski

Awatar użytkownika
Grolshek

Re: [GER]Armies of Germany - Rozpiski

Postautor: Grolshek » 1 lis 2017, o 15:05

sliwka pisze:jakos nigdy sie nie zastanawialem nad tym ale widzac wymiane zdan miedzy Mariosem a Groszkiem mozecie mi powiedziec co jest passe? no bo jesli wystawiasz pluton spadochronowy i jest zarzut ze to same wety to jako co ich niby wystawiac? ilu wetow sie powinno wystawic zeby bylo w smaku? i mysle tu o armii niemieckiej choc pytanie raczej jest ogolne

Passe jest to co dany dyskutant sobie wymyślił iż jest passe. :lol: Przekonany zwykle o własnej nieomylności. Taki jest poziom internetowych dysput od długiego czasu.
Matisoft Gaming Club

sliwka

Postautor: sliwka » 1 lis 2017, o 16:00

:D :D :D zawsze mnie zadziwiales :lol:

Garland

Postautor: Garland » 13 lis 2017, o 20:15

Nie widziałem tu chyba żadnej rozpiski z dużymi kotkami. Czy faktycznie ekonomia je zabiła, czy po prostu Tiger fear na Pzkfz IV czyni go super opłacalną bronią że aż must have.

pozdrawiam

Garland

ps oczywiście sam składam też IV, ale sie troche wstydzę, że nie Tygrys. No bo jak to...

sliwka

Postautor: sliwka » 14 lis 2017, o 05:59

Garland pisze:Nie widziałem tu chyba żadnej rozpiski z dużymi kotkami. Czy faktycznie ekonomia je zabiła, czy po prostu Tiger fear na Pzkfz IV czyni go super opłacalną bronią że aż must have.

pozdrawiam

Garland

ps oczywiście sam składam też IV, ale sie troche wstydzę, że nie Tygrys. No bo jak to...

"Shame on You" :lol: Ja ostatnio uzywam Panter, choc moje nie maja kół :lol: :lol: :lol:

Garland

Postautor: Garland » 14 lis 2017, o 07:19

Takie okopane rozumiem? A ktoś ma przykład "robiącej" rozpiski w oparciu o Tygrysa lub Panterę?

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 14 lis 2017, o 08:12

Bardzo rzadko i jest to raczej wyzwanie biorąc pod uwagę i przeszacowanie w punktach :).

Garland

Postautor: Garland » 14 lis 2017, o 08:56

Smutne. Ale to faktycznie walki piechoty z ewentualnym bliskim wsparciem czołgów, gdzie Pantery i Tygrysy traciły swoje atuty. Nic trudno. I tak w Niemcach można się wyżyć jeśli chodzi o sprzęt. Czy układ z Pumą jako rezerwowym p-panc + któryś z pojazdów z haubicami na piechotę spłaca się?

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 14 lis 2017, o 09:06

Po prostu te czołgi są za drogie jak na to co mogą oferować w starciach piechoty. Łatwo je też unieszkodliwić wbijając systematycznie piny. Panzer IV i czołgi do 250pkt. są najbardziej optymalne.
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

sliwka

Postautor: sliwka » 14 lis 2017, o 10:22

Garland pisze:Takie okopane rozumiem? A ktoś ma przykład "robiącej" rozpiski w oparciu o Tygrysa lub Panterę?

Zarowno okopane (Dug in Panther) jak i wkopane (Pantherturm) ;) Obydwie to Pantery.
Parufka mial okazje sie z jedna z nich pojedynkowac :lol:

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 14 lis 2017, o 11:37

Te wkopane są super klimatyczne ale jak sam stwierdziłeś też za drogie jak na to co mogą bo to wszak inexp jest.
Szkoda wielka, że te duże czołgi są bezużyteczna u nas no ale już setki postów na ten temat były napisane i nie ma co wracać do tematu tylko kupować i stawiać na półkę kolekcjonersko :).

Wróć do „Armie”