Zasady dla jednostek specjalnych NIEMCY

sliwka

Zasady dla jednostek specjalnych NIEMCY

Postautor: sliwka » 8 lut 2017, o 09:44

Witam,

Pewnie ten temat był już poruszany, ale niestety nie mogę znaleźć tej informacji. Otóż chciałem zapytać o zasady do jednostek specjalnych w armii niemieckiej, czyli takie jak filmowiec, gość z z nożycami do drutu (ten z pionierów) itp. Są one gdzieś opublikowane? Szukałem w paru dodatkach ale niestety nie mogę tego "uwidzieć" - pewnie marny ze mnie poszukiwacz zasad :D

Pomożecie i powiecie gdzie to jest?

pzdr
m

Awatar użytkownika
Marios

Re: Zasady dla jednostek specjalnych NIEMCY

Postautor: Marios » 8 lut 2017, o 09:52

Filmowiec jest na stronie warlorda jako zasady opcjonalne. Są niedopuszczone w zasadzie wszędzie. Nawet branie tego typa na grę "4fun" uważam za niesmaczne. U mnie filmowiec siedzi w oddziale ostruppenów jako zwykły typ i szerzy propagandę jak to ludy wyzwolone walczą dla faterlandu.
Gościu z nożycami do drutu to po prostu gadżet, aczkolwiek w dodatkach były jakies zasady "narzędzi do przecinania drutów" (albo w battleground europe, albo ostfront albo germany strikes)
Strażnik subiektywnie postrzeganego balansu i rozsądku.

sliwka

Postautor: sliwka » 8 lut 2017, o 13:21

Czy koles jest czyms na wzor goscia ze sztandarem w armii czerwonej?

Faktycznie zasady ma mocne, nawet bym powiedzial ze moga byc niekorzystne dla Niemcow :lol:

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 8 lut 2017, o 13:24

sliwka pisze:Czy koles jest czyms na wzor goscia ze sztandarem w armii czerwonej?

Nie rozumiem? Mają inne zasady.

sliwka

Postautor: sliwka » 8 lut 2017, o 13:43

Marios pisze:
sliwka pisze:Czy koles jest czyms na wzor goscia ze sztandarem w armii czerwonej?

Nie rozumiem? Mają inne zasady.

Just ask, nie znam tamtych zasad ... rozumiem ze tamte sa mniej przegiete i nie koniecznie opcjonalne?
A pamietasz gdzie sa zasady do fimowca, ktory podrecznik (jesli q jakimkolwiek sa)?

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 8 lut 2017, o 14:09

sliwka pisze:A pamietasz gdzie sa zasady do fimowca, ktory podrecznik (jesli q jakimkolwiek sa)?

Marios napisał 2 posty wyżej pisze:Filmowiec jest na stronie warlorda jako zasady opcjonalne....

..or use: google :)

mentos90

Postautor: mentos90 » 8 lut 2017, o 17:06

sliwka pisze:
Just ask, nie znam tamtych zasad ... rozumiem ze tamte sa mniej przegiete i nie koniecznie opcjonalne?
A pamietasz gdzie sa zasady do fimowca, ktory podrecznik (jesli q jakimkolwiek sa)?

Podręcznika nie podam, bo sugeruję się Army Builderem. Reporter regularny za 30 pkt. (można kupić pomocnika za kolejne 15) - każdy oddział (swój lub przeciwnika), który widzi (ma LOS) reportera może przerzucić nieudany test rozkazu.

Wróć do „Zasady 2.0”