Konflikt 47

Awatar użytkownika
bless

Konflikt 47

Postautor: bless » 29 cze 2016, o 16:42

W dzisiejszym newsletterze Warlorda pojawiła się zapowiedź publikacji gry "Konflikt 47" w sierpniu tego roku - LINK

Podobno Bolt i Konflikt mają być kompatybilne (Konflikt jest dodatkiem do Bolta), co oznacza, że będzie można zagrać zarówno zwykłą armia, jak i oddziałami w stylu (zgaduję po zdjęciach poniżej): horda nazi zombies ze wsparciem wilkołakow. ;)
Gra oparta jest na historii alternatywnej, w której wojna się przedłuża a główne siły konfliktu zyskują dostęp do zupełnie nowych technologii (ale to raczej nie SF, tylko Horror), które wynoszą wojnę na zupełnie nowy poziom.

Przyznam, że im dłużej o tym myślę, tym zabawniejsza wydaje mi się ta koncepcja. :)

Co Wy o tym myślicie? Będą jacyś chętni do pogrania w takim klimacie?

Tu trochę dłuższy opis tła gry:

Konflikt '47 is set in a world very much like ours--that is, until 1943. With the development of atomic weapons, the world changed. The testing of a prototype nuclear device by the Manhattan Project opened a rift in the fabric of space. When the Fat Boy atomic bomb was dropped on Dresden in March 1944, it created a second rift. German scientists set to work studying it with far more speed than their U.S. counterparts. Both nations began to receive radio signals through the rifts, though often undecipherable. Soon it became apparent that these signals were messages from unknown originators wanting to help each nation's war efforts.

As the messages were pieced together, discoveries were made that allowed each nation to make huge leaps in industrial and scientific research. Despite repeated pleas and demands from their allies, both the United States and Germany were reluctant to share the messages coming through the rifts. Stalin then declared the United States an enemy in May 1944: the Soviet Union would end the war on its own.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"You are enemies of Japan. You will be treated accordingly."

Mutsuhiro Watanabe "the Bird"

Awatar użytkownika
Kastor

Re: Konflikt 47

Postautor: Kastor » 29 cze 2016, o 16:46

Ja zdecydowanie tak - moi wciąż niedomalowani Niemcy już mają jako dowódcę pulpową Frau Helgę i pruskiego barona-wampira :D

Nie wiem na ile konieczne będą te dodatkowe jednostki - fajnie gdyby dało się grać normalną Boltową armią, nieznacznie ją tylko udziwniając do smaku.
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 29 cze 2016, o 18:36

Ja Niemcami pisze się bardzo chętnie chociaż i te amerykańskie mechy fajnie wyglądają.

Awatar użytkownika
Opos

Postautor: Opos » 29 cze 2016, o 19:32

Ja się na to piszę na bank, powód prosty: Jeśli mam szansę zagrać w Return to Castle Wolfenstein w wersji 28mm , to zrobię to na pewno :twisted:
Gott mit Uns!!!

Awatar użytkownika
MadMax

Postautor: MadMax » 29 cze 2016, o 19:56

Ja też jestem na tak. Na myśl o sowieckim komisarzu wilkołaku mam ciary na plecach.
"War. War never changes".

Awatar użytkownika
Opos

Postautor: Opos » 29 cze 2016, o 21:55

Uber Soldat :twisted:
Gott mit Uns!!!

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 29 cze 2016, o 22:04

Panzeraffe! :D
Obrazek
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
Opos

Postautor: Opos » 29 cze 2016, o 22:29

Bardziej taki Panzer Waffel :D Przy orientacji światopoglądowej Wermachtu, lepszy byłby Yeti :lol:
Gott mit Uns!!!

Awatar użytkownika
Sarmor
Kontaktowanie:

Postautor: Sarmor » 30 cze 2016, o 17:06

Jak dowodzi Kenneth Hite, było blisko. ;)

Although no records survive of the meeting, SS Hauptsturmführer Ernst Schaefer likely met Gyanggu Chhashup Pönpo, the Man With Green Gloves, on March 25, 1939 in the fabled Black Lamasery somewhere in the Yarlung Valley near Yumbu Lagang in southeastern Tibet.
(...) From the cessation of Schaefer’s and Beger’s reported discussions of the yeti after their return from the Yarlung Valley, presumably there were yeti present at the meeting, perhaps as representatives of the Third Root Race.

Obrazek

Awatar użytkownika
Max

Postautor: Max » 30 cze 2016, o 17:46

Wszystko wskazuje, że będzie oddzielny starter, więc może się skuszę ;)

Wróć do „Dyskusje ogólne”