Tereny

Awatar użytkownika
rilian

Re: Tereny

Postautor: rilian » 21 wrz 2015, o 14:24

Teren wygląda spoko. Woda trochę mi się kojarzy z bajką, którą oglądał mój chrześniak, czyli z Ben tenem, ale pewnie Niemcy do niej nasikali. Kawalerzysta ewidentnie szuka portfela, albo zapomniał, gdzie wsadził butelkę:)

Z czego robiłeś te worki z piaskiem? Ja bym ich tak nie nacinał na wierzchu, ale to już kwestia gustu. Ciężko uzyskać naturalnie wyglądającą fakturę, ale już chyba bym wolał linie papilarne, albo odcisnąć na koniec po wierzchu jakiś kawałek szmatki.

Tak czy siak, wygląda fajnie i napewno wielu chętnie pogra na takim stole:)

Devil

Postautor: Devil » 21 wrz 2015, o 15:31

dobre komentarze :) pies jeszcze nie był malowany :P chociaż jest w zestawie z oficerami ;) w każdym razie Polak będzie trzymał sztandar 24 pułku ułanów takżę ma wolną rączke :) in progres! zgadzam się co do worków, pierwszy raz je zrobilem (gotowana modelina) odcisnieta metalowa siateczką którą można znależć w przyrządach AGD :)

Awatar użytkownika
Poiu

Postautor: Poiu » 5 paź 2015, o 13:42

Od siebie mogę przynieść takie tereny wykonane parę lat temu na blaszkach z inpostu. Robi się szybko, łatwo i dzięki blaszkom są "modularne". Skala i klimat myślę że ok;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Generał

Postautor: Generał » 5 paź 2015, o 23:14

Fajny pomysł, ale jakiej wielkości są te blaszki? Wygląda to trochę jak makietki idealne do FoW.

Awatar użytkownika
Poiu

Postautor: Poiu » 5 paź 2015, o 23:34

Jak do FOWa powiadasz... Zdj. poglądowe z figami z Bolta

Obrazek

Awatar użytkownika
Generał

Postautor: Generał » 6 paź 2015, o 00:00

O, spore te blaszki :mrgreen: Dzięki za wizualizację. Kiedyś dostałem taką blaszkę z listem, ale ona była zdecydowanie mniejsza.

Wróć do „Wrocław”