Toruń spotkania do grania

Awatar użytkownika
MichaelP

Toruń spotkania do grania

Postautor: MichaelP » 21 sie 2015, o 13:23

Jako że jestem świeży w te klocki, po prostu chciałbym się od kogoś dowiedzieć jak to jest w Toruniu i okolicach z zorganizowanymi spotkaniami pod "partyjki" przy piwie. Słyszałem że co nie co organizują cyklicznie w twierdzy Toruń, ale jakoś nie mogę tego potwierdzić - ktoś wie więcej? No i ilu mamy chętnych do wspólnych rozgrywek :> .

Awatar użytkownika
rilian

Re: Toruń spotkania do grania

Postautor: rilian » 21 sie 2015, o 14:10

Odwiedź CG Feniks. Byłem, bardzo fajne warunki do grania, ładne tereny, obsługa też gra, także przeciwnik znajdzie się zawsze, a przynajmniej ktoś, kto pomoże, doradzi. Z tego co wiem, to organizują tam też nocki z graniem w bolta, także jest gdzie się bawić.

zurek1979

Postautor: zurek1979 » 21 sie 2015, o 14:28

Niestety Feniks zamknął swoje progi. Jak chcesz się umówić z chłopakami z Torunia na granie to znajdź na FB grupę Bolt Action Toruń. Jak chcesz to zapraszamy też do Bydgoszczy. Co środę gramy na Wyższej Szkole Gospodarki od 16.00 do ostatniego wytrzymałego. Daj tylko dzień wcześniej cynka to Cię pokierujemy gdzie się udać i do jakiego budynku. Rillan był u nas więc może Ci potwierdzić.

Awatar użytkownika
MichaelP

Postautor: MichaelP » 21 sie 2015, o 14:58

zurek1979 pisze:Niestety Feniks zamknął swoje progi. Jak chcesz się umówić z chłopakami z Torunia na granie to znajdź na FB grupę Bolt Action Toruń. Jak chcesz to zapraszamy też do Bydgoszczy. Co środę gramy na Wyższej Szkole Gospodarki od 16.00 do ostatniego wytrzymałego. Daj tylko dzień wcześniej cynka to Cię pokierujemy gdzie się udać i do jakiego budynku. Rillan był u nas więc może Ci potwierdzić.

No dzisiaj byłem pod feniksem i tylko szyld był jedynym znakiem że coś tam było. Ale to nic, trudno. Pozostaje tylko po 16 do Bydgoszczy kiedyś w środę lecieć, zobaczymy ;/ .

Awatar użytkownika
simon

Postautor: simon » 21 sie 2015, o 15:02

CG Feniks to historia. Wysłałem już do Ciebie PMkę z szczegółowymi informacji i zapraszam na naszą grupę na FB.

zurek1979

Postautor: zurek1979 » 21 sie 2015, o 19:34

Od października spotykać się będziemy w weekendy w Bydgoszczy na WSG. Teraz tylko wprowadziliśmy system środowy. Zapraszamy.

Awatar użytkownika
MichaelP

Postautor: MichaelP » 21 sie 2015, o 19:49

Simon mówi że w MDK w poniedziałki, zurek że w bydgoszczy w środy.
Przyjmując że obydwaj mówią prawdę, musiałbym często kursować żeby zdążyć i w poniedziałek i w środę trochę pograć ze wszystkimi :) .

Wróć do „Bydgoszcz i Toruń”