Warsaw Uprising #3 SONDA

Jaki format styczniowego Warsaw Uprising wolisz/przyjdziesz:

Czas głosowania minął 11 sty 2018, o 11:23

Normalny turniej z 3 bitwami i systemem szwajcarskim
7
44%
Event tematyczny z podziałem na strony i dwiema bitwami
9
56%

Liczba głosów: 16

Olgierd

Re: Warsaw Uprising #3 SONDA

Postautor: Olgierd » 10 gru 2017, o 21:20

Raczej coś w stylu luźnego grania, nie chcę mi się wymyślać i kombinować w momencie kiedy nie można zgrać dokładnie wszystkich armii i zagwarantować że wszyscy będą.

Awatar użytkownika
merry
Kontaktowanie:

Postautor: merry » 11 gru 2017, o 14:01

Olgierd pisze:Raczej coś w stylu luźnego grania, nie chcę mi się wymyślać i kombinować w momencie kiedy nie można zgrać dokładnie wszystkich armii i zagwarantować że wszyscy będą.

No wiesz, jeżeli chodzi o jakąś symultanę historyczną na mniejszą skalę to ja chętnie pomogę w organizacji ;)
Ciągle mamy Crusadera 1941 nie ruszonego np. ...

Olgierd

Postautor: Olgierd » 11 gru 2017, o 14:31

Problem jest taki, że tworząc rozgrywkę na konkretną operacje/front wykluczamy większość potencjalnych graczy. Ile osób wystawi się akurat na Crusadera? Na pewno mniej niż na resztę selektorów. Wiele osób ma jedną armię, więc w takim przypadku zwykle sobie nie zagrają, a gra historycznej kampanii nie ma sensu jeśli będziemy proksować armie. Dlatego raczej nie będzie niczego w tym stylu, chcemy dać okazję pograć w większym towarzystwie i bez turniejowej napinki w rozpiskach

Wróć do „Imprezy”