Czerwcowa Kampania Bolt Action w FGB

Awatar użytkownika
Marios

Re: Czerwcowa Kampania Bolt Action w FGB

Postautor: Marios » 22 cze 2017, o 09:35

Mam nadzieję, że Mati już wyzdrowieje na następną grę ;)
Umówiłem się wstępnie ze Snolsem na 30.06, ale w weekend jeszcze to zweryfikuję i się z Nim dogadam dokładniej :).
Strażnik subiektywnie postrzeganego balansu i rozsądku.

Awatar użytkownika
mati.pl

Postautor: mati.pl » 23 cze 2017, o 22:31

Dałem radę, dzieciaki tysz wyleczyłem i dopiero ostatnią bitwę kampanii było dane mi zagrać ... Angole z Włochami pocieli się strasznie. Każdy z nas stracił po 8 kostek, ale ogarnąłem lepiej znaczniki i miałem chyba coś o 6 pkt więcej za zajęcie takowych ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 23 cze 2017, o 22:53

mati.pl pisze:Dałem radę, dzieciaki tysz wyleczyłem i dopiero ostatnią bitwę kampanii było dane mi zagrać ... Angole z Włochami pocieli się strasznie. Każdy z nas stracił po 8 kostek, ale ogarnąłem lepiej znaczniki i miałem chyba coś o 6 pkt więcej za zajęcie takowych ...

Ośmioma wygrałeś. 18-10. Absolutnie zasłużenie. Zresztą dziś z Olgierdem powtórzyłem manewr z wczorajszej gry z tobą: szarża 7 spadaków z tf na bazookę 1,2,3,1,2,3,1 bazooka 5,6 i z wygranej gry ukręciłem cudem remis :lol: Uwielbiam tych Włochów ! 8-)
Matisoft Gaming Club

Olgierd

Postautor: Olgierd » 23 cze 2017, o 23:31

Burdello po drugiej stronie stołu to i mniej bitni byli ;)

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 30 cze 2017, o 15:53

Jakby się ktoś pytał to dzisiaj gram ze Snolsem ostatnią bitewkę i napiszę tutaj wynik od razu po grze.

Olgierd

Postautor: Olgierd » 30 cze 2017, o 16:56

My z Mishą też zaraz zaczynamy ;)

Olgierd

Postautor: Olgierd » 30 cze 2017, o 19:54

Ja vs Misha - 19:3, trochę odbiłem sobie poprzednią masakrę od innego Anglika ;)

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 30 cze 2017, o 20:02

Marios 19 Snols 1

Awatar użytkownika
mati.pl

Postautor: mati.pl » 30 cze 2017, o 20:13

O matulu :-0
Obrazek

Olgierd

Postautor: Olgierd » 30 cze 2017, o 21:40

Niezłe wyniki na zakończenie rundy ;) Oś wygrała w dużych punktach 10:5, co sprawiło że ogólnie w rundach było 2:1. Nie udało się jednak przesunąć frontu aż do sztabu Aliantów, także pewne sukcesy po stronie sprzymierzonych również były ;)

Kończąc tę skromną i kameralną kampanię chciałem Wam Panowie podziękować za wspólną grę i zabawę, mam nadzieję że grało się przyjemnie i była to okazja do odkurzenia figurek i porzucania kostkami.

Podsumowując:

I runda należała do Osi, która wygrała ją pewnie 11:0. Wyróżnienie za najlepszy wynik należy się Grolshkowi, który zdobył 14pkt tracąc jedynie 5. Marios również uzyskał dobry wynik, natomiast moja gra z Matim nie odbyła się z powodu choroby, przez co dostałem darmowe punkty.

W drugiej rundzie role odwróciły się i pomimo bonusów w postaci dodatkowych kart Alianci ruszyli do kontrnatarcia. Snols poprowadził natarcie odbijając sobie porażkę z poprzedniej rundy i zmłucił mnie 12:5. Grolshek starał się ratować sytuację wygrywając z Mishą 9:5, natomiast gra Mariosa z Matim nie doszła do skutku - powód jak wyżej. Ostatecznie skończyło się wygraną Aliantów 6:4, dzięki czemu zatrzymali oni natarcie przeciwnika.

Ostatnia runda obfitowała w skrajne wyniki. Najlepszy zdobył Marios, druzgocące 19:1. Po drugiej stronie spektakularnym zwycięstwem popisał się powracający na front rekonwalescent ;) Wygrał z Grolshkiem 18:10. Misha grający ze mną uległ ostatecznie pod naporem sił Rzeszy 3-19 i zwycięstwo należało do Osi.

Końcowy stosunek VP wyniósł 25:11 na korzyść Osi. Punkty meczowe rozkładały się natomiast 77:46.

Najwięcej VP uzyskał Marios - 9, natomiast Grolshek i ja po 8. Punktów meczowych za to najwięcej nazbierał Grolshek - aż 33!

Jeszcze raz dzięki za udział w kampanii, liczę na to że uda się zorganizować kolejną, tym razem z większą ilością grających. Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane ;)

Wróć do „Imprezy”