***ODWOŁANY 22.04(sobota) Turniej Bolta w klubie Dżentelmena ODWOŁANY***

Awatar użytkownika
Marios

Re: 22.04(sobota) Turniej/Event/Cokolwiek Bolta w klubie Dżentelmena.

Postautor: Marios » 1 mar 2017, o 15:25

Parę słów odnośnie życzeń itd.
Tak tylko przypomnę, że niegdyś na eventach były scenariusze przypisane do stołu. Były scenariusze gdzie czasem ktoś miał łatwiej, atakujący/obrońca itd. Makiety były tak ustawione, żeby można było rozegrać ten scenariusz jak był zamierzony. Na danym ustawieniu często nie dałoby się ustawić innego scenariusza.
Kiedyś zapisało się 20 osób, przyszedłem w piątek przed eventem i ustawiałem 10 stołów pod konkretne scenariusze (na szczęście miałem pomoc) i ustawiałem to z 8h.
Następnego dnia przyszło 13 osób, czyli graliśmy na 6 stołach.
Były jeszcze eventy gdzie wyglądało to tak, że przychodziło i 6 osób a stołów musiałem ustawić więcej "bo byli zapisani/niepotwierdzeni". Jak możecie się domyślać, mięknie faja :).

Mnóstwo mojej pracy na przestrzeni czasu poszło w kibel i zmieniłem formułę bitew na scenariusze uniwersalne, które wymagają dużo mniej atencji w ustawianiu stołu, drukowania stosu różnych akrtek, przylejania w ololicy stołu itd. No i to nie jest 40k gdzie się rzuci kilka lasów i górek. Do tego w miarę standardowe formaty, z którymi jest mniej roboty + ludzie nauczą się szybciej grać.

Zainteresowanie wzrosło, ludzie bardziej się ograli z 2ed co cieszy mnie bardzo, teraz będzie można coś poudziwniać.
11.03 robię coś standardowego bo cały tydzień mnie nie ma w PL, 10.03 ląduję o 19 i jadę prosto do klubu (z Blessem) ustawiać stoły i w ogóle zobaczyć jak klub wygląda po przeprowadzce.
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i turniej się odbędzie.

Do 22.04 jest sporo czasu, mam gdzie uderzyć o pomoc i pewnie zrobimy coś "ciekawszego". Skonsultuję to z Blessem, którego teraz wrabiam w tematy i coś wymyślimy :)

PS: mi od dawna chodzi po głowie rocznik do 41 (armie bez selektorów w tym czasie dostaną jakieś inne najwcześniejsze selektory (US, JAPsy)) i na razie możecie to traktować jako wskazówkę ;)
Strażnik subiektywnie postrzeganego balansu i rozsądku.

Olgierd

Postautor: Olgierd » 1 mar 2017, o 17:43

Jasne Marios, rozumiem doskonale, że można mieć dosyć i odechciewa się wkładać tyle pracy. Oczywiście moja sugestia była zupełnie luźna, ja tam cieszę się z każdej okazji do grania i na pewno skorzystam jak tylko pojawia się szansa, czy to turniej czy wszelkiego rodzaju inne eventy.

Gdyby jednak kiedyś miało dziać się coś bardziej "złożonego" chętnie pomogę, czy to przy planowaniu i rozkładaniu stołów czy wymyślaniu scenariuszy. Z tym drugim nie wiem jak wyjdzie, ale ze stołami podobno jako tako sobie radzę ;)

Tak czy inaczej jeśli tylko dam radę wystawić coś na selektory (jeśli takie ograniczenie się pojawi) na pewno chętnie zagram ;)

sliwka

Postautor: sliwka » 1 mar 2017, o 22:52

merry pisze:
Grolshek pisze:Mid War do 1943 roku.

... i tu się wyjątkowo z Groszkiem zgodzę!
Jeżeli pomysł przejdzie będę miał zwiększoną motywację do malowania ;)

Rozumiem Merryze myslisz o moich blitzkriegach abym mogl tez zagrac? :D dzialaj, dzialaj - chetnie pogram cos wczesnego ;)

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 21 mar 2017, o 13:45

Jest sprawa...,
22 i 23.04 coś mi wypadło i nie mogę tego zorganizować. Blessowi też coś wypadło.
Czy jakiś klubowicz chce się podjąć?

PS: cały kwiecień nie mogę, ew może bym przesunął na coś rzędu 6-7.05, ale musiałbym sprawdzić dostępność klubu.

Bamberinho

Postautor: Bamberinho » 21 mar 2017, o 13:52

Jak dla mnie byłoby bosko, gdyby uległo przesunięciu.

Urodziny akurat obchodzę 22 (próbowałem się w sumie gości pozbyć, ale zawsze wygodniej nie musieć wszystkich przekonywać, że wcale nie lubię ich mniej niż Bolta ;))

sliwka

Postautor: sliwka » 21 mar 2017, o 14:49

merry pisze:Na kwiecień to może uda się uruchomić Kretę ;).
(o ile Gonzo wyrobi się z projektem portu)
...a jak będzie teren na Kretę to odblokują się historyczne scenariusze na front wschodni (Krym z Sewastopolem 1942 - 3 stoły), na Afrykę: Operacja Crusader (Afryka 1941 - 4 stoły), Bitwa pod Gazalą (1942, 2 stoły) i inne portowe jak St. Nazaire (1942). Scenariusze mam już w większości spisane ;).

Merry wykoncz moje early wojsko cobym mogl zagrac w koncu :D

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 21 mar 2017, o 14:51

To jedziemy do Rumii :D
Matisoft Gaming Club

Awatar użytkownika
Marios

Re: ***ODWOŁANY 22.04(sobota) Turniej Bolta w klubie Dżentelmena ODWOŁANY***

Postautor: Marios » 12 kwie 2017, o 10:29

nikt nie chciał przejąć tematu więc odwołuje, będzie nowy termin 6.05

Wróć do „Imprezy”