Gdzie mogę z Wami zagrać ?

Jemioł

Gdzie mogę z Wami zagrać ?

Postautor: Jemioł » 8 sty 2016, o 02:49

Witajcie.
Po paroletnim graniu w coraz to bardziej złożone planszówki, przyszedł czas na jakiegoś bitewniaka. Miałem kiedyś epizod z WH 40k ale chyba za stary już jestem na tego typu estetykę. W związku z tym że zawsze pasjonowałem się tematyką II Wojny Światowej, jedną z możliwości (może najlepszą) jest Bolt Action. Przebiłem się także przez reguły zbierającego dobre opinie systemu Operation Squad WWII ale system jest mało popularny ze względu na brak własnych figurek - podmiot promujący system musi na czymś zarabiać (choć te do Bolt Action są w tym systemie wymienione jako domyślne). Flames of War z kolei, podobno umiera, do tego w zestawieniach z BA zwykle wypada słabo, szczególnie jeśli chodzi o fun z gry.

Mam sporo pytań ale tu zadam jedno. Gdzie i kiedy mogę w Poznaniu zagrać w Bolt Action ? Albo chociaż popatrzeć na rozgrywkę ?

Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Michalku
Kontaktowanie:

Re: Gdzie mogę z Wami zagrać ?

Postautor: Michalku » 8 sty 2016, o 08:06

Nauka gry najlepiej na patrolach, które eM organizuje.
W tym temacie daje daty: viewtopic.php?f=19&t=539&start=10
zdaje się, że odbywają się względnie regularnie raz w tygodniu.
Ewentualnie wpadnij w następną niedzielę 17.01 na turniej na Raszynie:
viewtopic.php?f=2&t=604
będzie kilka osób i będzie możliwość zobaczyć jak to wygląda w nieco większej skali

Awatar użytkownika
e_M
Administrator

Postautor: e_M » 8 sty 2016, o 08:57

więc tak , są 3 opcje żeby mieć w Poznaniu styczność z BA
1. Patrole - zarówno na nich gramy jak i prowadzę nauki. info zawsze pojawia się w temacie który podał Michałku i na FB na profilu klubu https://www.facebook.com/pkgb.sztab/ - jakiś w styczniu jeszcze będzie ale nie wiem kiedy.
2. Cube na winogradach - bywam tam często w czwartki więc mogę zrobić intrograming ale muszę wiedzieć wcześniej żeby wziąć figurki i makiety. i to też raczej w drugiej połowie stycznia
3. Obejrzeć można na turnieju 17.01 - miejscówka jest tutaj : https://www.google.pl/maps/dir//Rynarze ... 52.3899225

Jemioł

Postautor: Jemioł » 8 sty 2016, o 18:27

Super. Dzięki za szybki odzew. W takim razie będę śledził posty i gdzieś się pojawię :)

Awatar użytkownika
e_M
Administrator

Postautor: e_M » 18 sty 2016, o 14:16

Wróć do „Poznań”