Kampania w Dragonie

Warszawa i okolice
Awatar użytkownika
Gonzo
Kontaktowanie:

Re: Kampania w Dragonie

Postautor: Gonzo » 17 gru 2014, o 16:00

Może uczestnicy kampanii powinni obowiązkowo się z nim zapoznać ;)
Myśle, że po sobocie, będzie wiadomo więcej.

Gomi

Postautor: Gomi » 18 gru 2014, o 13:36

Na razie tak na szybko. Grałem kiedyś kampanie z hexami gdzie każda armia miała swój pionek poruszała się indywidualnie, były specjalne lokacje itd. Generalnie jest to ciężkie do opanowania i nadaje się jak gra czterech kumpli którzy mają dużo wolnego czasu.
Jeden z problemów to sytuacja w której dwie wrogie armie na mapie się spotykają i muszą rozegrać bitwę. Pytanie co robi reszta uczestników? Czy poruszamy dalej się po mapie czy czekamy na wynik starcia? Jeżeli czekamy to strasznie się wydłuża wszystko.

W pozostałe rzeczy muszę się wczytać a to jak będę miał więcej czasu, bo teraz pisze z pracy.

Don_Pedro

Postautor: Don_Pedro » 12 sty 2015, o 21:30

Panowie, na razie rezygnujemy z Kampanii. Nie zmienia to w żaden sposób sytuacji z Dragonem. Każdy kto ma ochotę w weekend zagrać jest mile widziany w klubie :) Zapraszam wszystkich chętnych do lajkowania fanpejdzą Dragona na FB

https://www.facebook.com/KGB.Dragon?fref=ts

Awatar użytkownika
Brobru

Postautor: Brobru » 16 sty 2015, o 15:36

A co to się stało? Było 10 osób na liście przecież...

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 20 sty 2015, o 08:31

Ja nic nie wiem na ten temat. Może zatem jak nie w Dragonie to gdzieś indziej ruszymy warszawską kampanię bo tak przyznam trochę wieje nudą w temacie Bolta w naszym mieście.

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 20 sty 2015, o 17:29

Parufka pisze:Ja nic nie wiem na ten temat. Może zatem jak nie w Dragonie to gdzieś indziej ruszymy warszawską kampanię bo tak przyznam trochę wieje nudą w temacie Bolta w naszym mieście.

Proponuję klub na Chłodnej (ta sama ekipa która ganiała w BUW). Byliśmy wczoraj z Grolshkiem i jesteśmy fanami.
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
edek

Postautor: edek » 20 sty 2015, o 23:18

Wygląda na to, że jesteśmy w stanie udostępniać miejscówkę na gry ligowe. Moglibyśmy pewnie gwarantować 1 stół wolny na spotkaniach w poniedziałki (reszta zależnie od tego jak się ludzie poumawiają) i wygląda na to, że w środy też będzie zawsze ktoś na miejscu czyli też byłaby opcja grać wtedy. Jeszcze potrzebujemy chwili czasu aby dopracować szczegóły organizacyjne, ale wydaje mi się, że w lutym mogłaby taka liga ruszyć.

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 20 sty 2015, o 23:38

edek pisze:Wygląda na to, że jesteśmy w stanie udostępniać miejscówkę na gry ligowe. Moglibyśmy pewnie gwarantować 1 stół wolny na spotkaniach w poniedziałki (reszta zależnie od tego jak się ludzie poumawiają) i wygląda na to, że w środy też będzie zawsze ktoś na miejscu czyli też byłaby opcja grać wtedy. Jeszcze potrzebujemy chwili czasu aby dopracować szczegóły organizacyjne, ale wydaje mi się, że w lutym mogłaby taka liga ruszyć.

Jestem za !
Matisoft Gaming Club

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 21 sty 2015, o 07:41

Kampania lepiej bo tym byli ludzie zainteresowani.

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 21 sty 2015, o 10:29

Parufka pisze:Kampania lepiej bo tym byli ludzie zainteresowani.

+20 i +115 dla miejscówki :)
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Wróć do „Warszawa”