Kampania w Dragonie

Warszawa i okolice
Awatar użytkownika
Gonzo
Kontaktowanie:

Re: Kampania w Dragonie

Postautor: Gonzo » 12 gru 2014, o 10:47

Podziel się wersją Beta, czy oni w tym klubie wiedzą że będziemy taką bandą? ;)

Don_Pedro

Postautor: Don_Pedro » 12 gru 2014, o 16:33

No więc co by odpowiedzieć na pytania. Po kolei:/

-baza terenowa jest głównie z bitweniaków fantasy. czyli górki, płotki lasy etc. Brak niestety domów, ale tu postaram się podziałać
-co do grania to zakładaliśmy spotkania co tydzień, Dragon jest otwarty w sobotę i niedzielę.
-przewidywana długość kampanii to 2 miesiące

Wydaje mi się, że wystartujemy z nowym rokiem, teraz nie ma sensu zaczynać. Co do malowania modeli to nie fajnie by było jakby armie były malowane, no ale jak ktoś nie ma malowanej to przecież nie wyrzucimy go za drzwi ;)

Awatar użytkownika
Gonzo
Kontaktowanie:

Postautor: Gonzo » 12 gru 2014, o 18:10

Raczej chodziło mi o dzień jutrzejszy ;)

Gomi

Postautor: Gomi » 14 gru 2014, o 13:49

Pytanie czy co tydzień trzeba by się na kampanii pojawiać. Ja jestem tu mocno ograniczony do jednego weekendu w miesiącu gdzie mógłbym grać. Dużo łatwiej spotkać mi się w tygodniu na granie.

Awatar użytkownika
Gonzo
Kontaktowanie:

Postautor: Gonzo » 14 gru 2014, o 17:43

Ale kiszka wyszła 13stego... jak rany...

Don_Pedro

Postautor: Don_Pedro » 14 gru 2014, o 22:22

Panowie, czy wszyscy, którzy są aktualnie na liście są zainteresowani grą na 100%? Trzeba przedyskutować kilka kwestii.

Chciałbym wystartować z kampanią od nowego roku, co do spotkań to planowaliśmy ten event rozbić na 8 tygodni z co tygodniowym graniem. I tu pojawia się pytanie do Was. Wolicie się spotkać co tydzień czy co 2 tyg?

Kolejną sprawą jest kwota wejściówki, myślę że 30 zł będzie kwotą w sam raz. Całość chciałbym przeznaczyć na tereny do klubu, z których później każdy chętny będzie mógł korzystać. Klub zaoferował, że nam dołoży do rozbudowy bazy terenowej.
I tu pojawia się kolejne pytanie, lepiej kupić gotowe domki (warlord, 4ground) czy postawić na domki home-made. Można zarówno kupić półprodukty i porobić, murki, płotki, pola etc. Tylko potrzebne są małe rączki do pomocy. Czy ktoś byłby chętny i był w stanie poświęcić trochę czasu na takie prace?

No i chyba już ostatnia kwestia, skierowana do osób zainteresowanych kampanią na 1200%. Jak zapatrujecie się na kwestię wpłacenia wpisowego do mnie przed rozpoczęciem kampanii, przekażemy fundusze klubowi, który przed rozpoczęciem kampanii kupi trochę terenów. Co Wy na to?

Natomiast co do regulaminu to nadal się tworzy, różne nie przewidziane sytuacje krzyżują nam zakończenie go. Niestety...

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 15 gru 2014, o 07:59

Chętnie grałbym co tydzień, chętnie wpłacę wpisowe na tereny 4Grounda przed startem 8-)
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
Pudel

Postautor: Pudel » 15 gru 2014, o 11:06

Armia pomalowana w 20% do stycznia będzie 100.
30zł np podaj nr konta.

Co do grania co weekend. Wiadomo że nie wszyscy przez 2 miesiące będą mogli poświecić weekendy na granie, ja mam czasami pracujące soboty niedziele.
Można by było pomyśleć nad jakimś systemem nieobecności albo odrabiana bitwy np tydzień później.

Awatar użytkownika
Gonzo
Kontaktowanie:

Postautor: Gonzo » 15 gru 2014, o 11:14

A ja myślę, że trzeba się spotkać i na żywo to obgadać.

Gomi

Postautor: Gomi » 15 gru 2014, o 13:58

Na mnie na 100% liczyć raczej nie można. Szansa że wezmę udział zwiększy się jeżeli granie będzie co drugi weekend. Pytanie czy sobota i niedziela czy tylko jeden dzień?

Nie wiem czy wyrobie się z malowaniem do stycznia.

Co do kasy to gdybym miał grać nie ma problemu.

Wróć do „Warszawa”