Open Poniedziałki na Chłodnej

Warszawa i okolice
Awatar użytkownika
edek

Open Poniedziałki na Chłodnej

Postautor: edek » 18 lis 2014, o 18:15

W tym temacie będę się starać wrzucać regularne info nt spotkań na Chłodnej. Spotkania odbywają się na pierwszym piętrze nad burgerownią. Aby spotkania się odbywały konieczne jest aby był jakiś klubowicz obecny, ale będziemy się dzielić dyżurami i mam nadzieję, że nie dojdzie do odwołania spotkania.

Skrót info:
Miejsce: Chłodna 35/37
Termin: Planowo każdy poniedziałek od 18:00
Ilość stołów: 3
Ilość terenów: Spory zapas na te 3 stoły i zestaw na 3 stoły boltowe dzięki Mariosowi

Kontakt:
edek - 601 506 643
Miki - 510 859 699
Yeti - 508 074 743

Zanim ktoś zaplanuje sobie granie, a nie byłoby wrzucone info prosimy o kontakt telefoniczny.

Kalendarz gdzie można rezerwować stoły:
https://www.google.com/calendar/render?pli=1#g
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, o 10:42 przez edek, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Kastor

Re: Open Poniedziałki na BUW

Postautor: Kastor » 18 lis 2014, o 21:00

Mega inicjatywy, bardzo chętnie będę przychodził i z pewnością przywlokę za nogę wkręcanych przeze mnie w Bolta kolegów :)
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 19 lis 2014, o 11:40

Edek,
W zasadzie mogę tam kiedyś podrzucić tereny co robiłem. Zostawię sobie coś w domu na 1 stół a tak to po co ma marnieć.
Będę też coś dorabiał więc mogę podrzucić, żeby było wokół czego przesuwać figurki.

Pytanie, do której można tam siedzieć? Rozumiem, że do momentu ostatniego klubowicza?
Czy stoły są rozstawione "na stałe" czy trzeba je za każdym razem sprzątać do jakiejś kanciapy, żeby opróżnić pomieszczenie?

Kolejna sprawa to proponuję, wieczorek co 2 tygodnie. Co tydzień to za szybko się Wam znudzi dyżurowanie + wiesz jak to jest z zapałem ludzi. Różnie będzie. Co 2 tygodnie jest szansa, że będzie większe ciśnienie na grę.
Strażnik subiektywnie postrzeganego balansu i rozsądku.

Awatar użytkownika
edek

Postautor: edek » 19 lis 2014, o 11:59

@Stoły na stałe. Miejsce gdzie gramy jest w ciągu dnia przechodzi tędy jakaś grupa osób i o ile pewnie stołu by nie zwinęli to o tereny bym się już martwił. Nawet nie, że zabiorą w sumie, ale zawsze możesz coś zostać zrzucone. Dlatego przynajmniej tereny będą trzymane w magazynku pod kluczem.

@Dyżurowanie. W weekend spotykają się klubowicze i będziemy dyskutować nad kwestią częstotliwości spotkań.

No i siedzimy do ostatniego klubowicza ;)

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 25 lis 2014, o 00:03

Pojawiłem się dziś o 18:00, na miejscu zastając między innymi Edka. Udało mi się zagrać partię Bolta na 1000 pkt z Brytyjczykami prowadzonymi przez Yetiego, więc bardzo na propsie. Ogólnie lokacja bezproblemowa, fajne, czyste i ciche miejsce, ciepło i zero kurzu. Na dole, w budynku, sklepy, kawiarnie i knajpki, do Centrum 5-10 minut autobusem 127. Bardzo w porządku baza terenowa do 40k, z powodzeniem rozwijana o Boltową. Miałem przyjemność grać z nabytymi po Warchimera Games Day domkami 4Grounda, są piękne i niesamowicie wspomagają klimat oraz wielopoziomowość walk.

Dziękuję całej ekipie za zaproszenie i pomoc, było nader sympatycznie. Będę z pewnością odwiedzał otwarte poniedziałki, postaram się również stać członkiem klubu i pojawiać się możliwie często. Polecam pojawianie się - jest bardzo fajnie! :)
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Awatar użytkownika
edek

Postautor: edek » 25 lis 2014, o 09:12

Cieszę się, że się podobało :) Kolejne spotkanie raczej za 2 tygodnie, chyba, że znajdą się faktycznie chętni to damy radę coś ogarnąć i w przyszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
Marios

Postautor: Marios » 25 lis 2014, o 12:42

Sorki Edek, ale wczoraj już nie miałem siły się do Was przejechać. Mam nadzieję, że wpadnę następnym razem :).
Strażnik subiektywnie postrzeganego balansu i rozsądku.

Awatar użytkownika
edek

Postautor: edek » 28 lis 2014, o 22:49

W najbliższy poniedziałek (01.12) też mamy w planach wieczorek. Więc jak ktoś ma wolne to zapraszamy :) Ponownie prosi się o wcześniejsze powiadomienie czy to na priv czy telefonem czy na forum.

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 29 lis 2014, o 00:17

Ja się chętnie stawię :)

Awatar użytkownika
Pumba

Postautor: Pumba » 8 gru 2014, o 13:09

Czy dzisiaj jesteście czynni? :D

Wróć do „Warszawa”