Blacktree Design

czyli wszystko co nie pasuje do innych forów
Awatar użytkownika
Kastor

Blacktree Design

Postautor: Kastor » 17 kwie 2015, o 23:20

Spadły ceny przesyłki od BTD, do ~25-30 PLN zależnie od kursu EUR (7 EUR do 100 EUR wartości zamówienia, powyżej darmowa - Brytyjczycy muszą dobić do 100 GBP!). Ktoś ma jakieś doświadczenia z produktami tej firmy? Jakiś czas temu byli przeciążeni zamówieniami, chorowali kluczowi pracownicy, zrobił się syf z wysyłką, ale już od kilku miesięcy jest OK z tego co czytam. Jakieś opinie o samych produktach?
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Noak

Re: Blacktree Design

Postautor: Noak » 17 kwie 2015, o 23:35

Kupowałem już w BTD, ale było to już kilka lat wstecz. Pamiętam, że na wysyłkę czekałem dość długo, jednak w ramach przeprosin dostałem do zamówienie dodatkową figurkę.

dzikki

Postautor: dzikki » 18 kwie 2015, o 21:05

Black Tree nie jest zbyt godna zaufania. Wysyła niepełne zamówienia, spóźnia się, nie realizuje zamówień i trzeba ich poganiać. W sumie loteria. U mnie na 4 zamówienia dwa ok a o dwa musiałem dopominać się. I tak jestem z 6 figurek w plecy, ale odpuściłem sobie.

Awatar użytkownika
demi_morgana
Kontaktowanie:

Postautor: demi_morgana » 4 lip 2016, o 14:09

Jak ze skalą ich modeli w porównaniu no do Artizana? Kompatybilne?

Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 4 lip 2016, o 14:43

demi_morgana pisze:Jak ze skalą ich modeli w porównaniu no do Artizana? Kompatybilne?

Obrazek
Nie widzę problemu.
Threefold Brush - malujemy na zlecenie, tanio / szybko / ślicznie (wybierz dwa ;) ). Wysyłka na Polskę i cały świat.

Tolo

Postautor: Tolo » 31 lip 2016, o 10:09

Ja zamawiałem od nich już kilka razy. Zamówienie dochodziło po ok. 3 tygodniach. Zawsze kompletne i dobrze zapakowane. Aktualnie była niezła przecena 50% na ich produkty to nieźle się obłowiłem metalami. Jeżeli chodzi zaś o szczegółowość modeli to w mojej ocenie jest ona bardzo dobra. Widoczne pagony, magazynki w strzelbach, da się powyciągać szczegóły. Jedyną wadą jest to że nie ma do nich podstawek ale to rozwiązałem zwykłymi podkładkami okrągłymi.

Awatar użytkownika
demi_morgana
Kontaktowanie:

Postautor: demi_morgana » 31 lip 2016, o 18:47

Ta, wiem że była - ja niestety dopiero teraz dałem radę Paypala nakarmić więc może innym razem :)

Awatar użytkownika
demi_morgana
Kontaktowanie:

Postautor: demi_morgana » 19 sie 2016, o 15:26

Kastor pisze:
demi_morgana pisze:Jak ze skalą ich modeli w porównaniu no do Artizana? Kompatybilne?

Obrazek
Nie widzę problemu.

Które modele najlepiej oceniacie?
Pod względem wykonania, jakości odlewu, detali.

Chciałem zamówić coś na próbę z Artizana - wyglądają trochę jak modele Grenadiera czyli na plus, jak reszta?

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 20 sie 2016, o 23:13

Artizan jest lepszy od Crusadera, reszty nie miałem w rękach.
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

Wróć do „Dyskusje ogólne”