Wielkie drogie czolgi

czyli wszystko co nie pasuje do innych forów
Awatar użytkownika
MadMax

Re: Wielkie drogie czolgi

Postautor: MadMax » 28 mar 2017, o 14:18

Ewentualnie listę pojazdów które mogą być darmowe (KV1 mój faworyt u sowietów).
"War. War never changes".

Bayer

Postautor: Bayer » 28 mar 2017, o 14:18

Można by się było zastanowić, ale trzeba by było chyba olać selektory i zagrać na wzmocnionym plutonie.
Z tym darmowym pojazdem to trochę lipa, bo część armii nie ma nic dużego rozsądnego, lepiej zwiększyć punkty na pojazdy ze zniesieniem ilości na slot.
Matisoft Gaming Club

Awatar użytkownika
rilian

Postautor: rilian » 28 mar 2017, o 14:37

Jeśli chcesz wystawić królewskiego tygrysa bez świadomości, że strzelasz sobie w kolano, to nie może być zniesione ograniczenie liczby pojazdów, bo zawsze lepsze będą 2 PZ4, albo 3 shermany, czy coś w tym guście. Już nie wspominając o 3 katiuszkach wspartych 4MQuad Maximami. Każde rozwiązanie ma dziury i jeśli chcesz grać fajnymi rzeczami z końca wojny, to wczesnowojenne armie będą pokrzywdzone i odwrotnie. Ja grałem na jednym evencie 3 bitwy tym Poznańskim systemem i było w miarę spoko. Faktycznie, jakbym grał Polakami '39 to bym nie poszalał, ale to też jest kwestia doboru misji i ustawienia stołów. Możecie ewentualnie pomyśleć o jakiejś rekompensacie, że armie na selektorach sprzed '42 dostają 100-200pkt więcej na rozpę, żeby nadrabiali trochę piechotą, albo dodatkowy slot armaty, czy coś.

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 28 mar 2017, o 14:48

Wydaje mi sie, ze to bedzie niestety tylko na late war zeby nie bylo dramatow.
Jeden pojazd ze slotu tank jest za darmo za ewentualne nadprogramowe jak Ruscy, Rumuni, Wegrzy normalnie placisz.

Pytanie wtedy tylko czy Japoncy maja szanse wtedy na poznych selektorach.

Awatar użytkownika
rilian

Postautor: rilian » 28 mar 2017, o 14:55

Nie ma się co zastanawiać. Skoro olewasz kwestie grania Francją, czy Polakami, to czemu miałbyś się zastanawiać nad Japończykami. Mają fajne czołgi, mają samobójców, albo dadzą sobie radę, albo nie. Tak patrząc, to powinieneś się zastanawiać nad każdą nacją poza Niemcami, bo przecież oni mają najlepsze te potwory wielkie i każdy inny ma słabsze. Żadnych ograniczeń późnowojennych, czy innych też nie masz co wymyślać, bo na wczesnym selektorze przecież też można zagrać, każdy jest świadom zasad. Ja bym nareszcie mógł z czystym sumieniem wystawić sobie T-35 i kosić Ci piechotę podczas uciekania przed Twoim tygrysem, którego bym Ci pinował moździerzami i nalotami:P

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 28 mar 2017, o 15:43

Zapewne po mnie się tego nie spodziewacie ale ja od jakiegoś czasu jestem zwolennikiem najzwyklejszego 1000pkt. na selektorach. Mam tyle pomysłów na wszystkie moje armie i jeszcze milion na te których nie mam że się po prostu nie nagrałem na zwykłe zasady...
Matisoft Gaming Club

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 28 mar 2017, o 15:49

Ale wielkoludy fajnie bylk by zobaczyc na stolach raz na jkis czas i wyprowadzic na spacer :).

Chyba ze gramy w kampanie Path to glory i zobaczymy co komu los przyniesie :).

To tez jest pomysl.

[RAFIX]

Postautor: [RAFIX] » 28 mar 2017, o 18:04

albo jakiś event albo turniej z plutonami pancernymi, chętnie bym postrzelał z moich hellcatów do takiego tygrysa :D :D :D

Awatar użytkownika
Parufka

Postautor: Parufka » 28 mar 2017, o 18:29

Jezeli juz to najwczesniej za jakies poltora miesiaca zeby ludzie sobie ogarneli jakies duze zabawki do grania :).

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 28 mar 2017, o 19:13

Parufka pisze:Jezeli juz to najwczesniej za jakies poltora miesiaca zeby ludzie sobie ogarneli jakies duze zabawki do grania :).

Dużych kotów mam całe ZOO 8-)
Matisoft Gaming Club

Wróć do „Dyskusje ogólne”