Madbob i Perry miniatures

czyli wszystko co nie pasuje do innych forów
Awatar użytkownika
Telamon

Re: Madbob i Perry miniatures

Postautor: Telamon » 17 mar 2017, o 23:27

Skoro do innych doszły (5 na 6) to i do Ciebie niebawem również. ;)
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

Awatar użytkownika
czerech

Postautor: czerech » 17 mar 2017, o 23:51

Do mnie doszło dziś :)

Figurki przepiękne! bardzo dziękuję jeszcze raz :)

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 26 mar 2017, o 10:15

Chciałbym w następnym tygodniu (w piątek czyli przelewy do czwartku) złożyć zamówienie w Madbob Miniatures? Czy ktoś jest chętny?

http://www.madbobminiatures.co.uk/home/4587330660

Koszty przesyłki nie są tam duże dla przesyłek nieśledzonych ale drugą opcję można odczuć.
Vae Victis 15mm

Bayer

Postautor: Bayer » 26 mar 2017, o 13:56

Ja też coś będę zamawiał, ale dopiero pod koniec kwietnia.
Matisoft Gaming Club

Awatar użytkownika
Schalazar

Postautor: Schalazar » 26 mar 2017, o 22:13

Zapomniałem napisać, że bo długich bojach na poczcie głównej udało mi się odebrać figurki z zamówienia, pomimo tego, że oficjalnie nadal ich tam nie było. Gdy bym, czekał, aż mi je poczta dostarczy, to najprawdopodobniej dopiero w tym tygodniu bym je dostał. (czyli ile? 2-3 tygodnie na list priorytetowy, polecony :o )

Co do jakości od Perrych, jestem trochę rozczarowany, pierwszy raz od nich zamawiałem, ale przy obróbce ich metali, przynajmniej tych co otrzymałem, jest więcej obróbki niż przy Warlordowych, jakie miałem do tej pory :shock: (może to kwestia wyrobionej formy, bo pewnie modele dość popularne DAK i FJ - tak to sobie wolę to tłumaczyć - tym nie mniej przy takich cenach mogli by się postarać)

Od MadBoba brałem nie raz i polecam. Co prawda modele wymagają, docinania i szlifowania, żeby czasem zlikwidować ślady po druku, tym nie mniej oceniam je na DB- i bardzo fajnie, że je robi bo zapełniają lukę modeli w naszej skali. Zdarzają mu się pomyłki przy większych zamówieniach, no ale może to wina tego, że ja domawiałem przy Kickstarterze ze dwa razy i pewnie miał sporo zamieszania z obsługą tej imprezy. Co na plus dla niego to to, że wyrobił się 2 miesiące przed obiecanym terminem na KSie.

Sprawdzajcie detale, czy np dostaliście właściwego kalibru działo do czołgu, czy koła mają odpowiedni bieżnik, czy jest odpowiednia ilość kalkomanii etc. bo diabeł tkwi w szczegółach, a tu mu się zdarzają pomyłki.

Ja na razie pass, ostatnio za dużo wydałem i budżet w obecnej chwili nie jest gotowy na kolejne hobbystyczne zamówienia.

W dalszej części roku, im bliżej wakacji, tym większa szansa, że będę zamawiał. Czas leczy rany, nawet te budżetowe ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 12 kwie 2017, o 10:50

Od Madboba dostałem wczoraj ACG-1. Myślałem, że będzie gorzej tymczasem jest całkiem ok. To poziom wyżej niż gorszej jakości modeli Warlorda (np. R35), mity nie są przesadzone, detale mogłyby być ostrzejsze ale są i nawet gąsek nie zbyto co zdarza się nawet w modelach plastikowych tej skali.

Jak dotrą do mnie za 2 tygodnie modele z trenchworxa zrobię wielkie porównanie 6-ciu producentów na przykładzie modeli dla Francuzów.
Vae Victis 15mm

Awatar użytkownika
czerech

Postautor: czerech » 12 kwie 2017, o 12:22

Panowie, czy ktoś planuje jakieś zamówienia z Black Tree Design, Artizana albo od Perrych w najbliższym czasie?

Wróć do „Dyskusje ogólne”