Kilka pytań od potencjalnego gracza i 1000pkt rozpiska na start

czyli wszystko co nie pasuje do innych forów
NieWiemCzyZacząćGrać

Re: Kilka pytań od potencjalnego gracza i 1000pkt rozpiska na start

Postautor: NieWiemCzyZacząćGrać » 23 paź 2016, o 22:12

,,mały"? na podręcznikach chyba też się nie znam :D wszystkie podręczniki do 2 edycji jakie widziałem, kosztowały po około 140 - 150 zł. Czym jest ten ,,mały" podręcznik, bo googlując znalazłem co najwyżej to www.warlordgames.com/downloads/pdf/BA-R ... Polish.pdf

Awatar użytkownika
rilian

Postautor: rilian » 23 paź 2016, o 22:16

To jest podręcznik dodawany do startera drugiej edycji. Jest w mniejszym formacie i ma miękką oprawę, ale zawiera tą samą treść. Trzeba go szukać na rynku wtórnym, czyli na początek polecam zaglądać do działy 'bazar' na tym forum, popytać w grupie boltowej na fejsie itd. Niestety w sklepie nie jest dostępny osobno, także trzeba pytać i szukać.

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 23 paź 2016, o 22:55

W księgarni "Wojenna.pl", polskim dystrybutorze Ospreya, podręcznik duży dostaniesz za 115zł. Z dostaniem małego na rynku wtórnym w chwili obecnej może być mały problem gdyż dopiero startery weszły na rynek i ten nie uległ jeszcze "nasyceniu".

Znaczy się ludzie kupowali startery m.in dla małej, wygodnej w transporcie książeczki.
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

Awatar użytkownika
Dominig

Postautor: Dominig » 24 paź 2016, o 00:06

We Wrocławiu gramy regularnie, a graczy przybywa do tego stopnia, że czasem na spotkaniach trzeba się spieszyć z zajmowaniem stołów :D Powiem wprost, że ja zaczynałem bez podręcznika, a grać nauczyłem się z filmików na YouTube i w czasie rozgrywek. U nas ekipa jest na tyle wyrozumiała, że jak nie będziesz na początku ogarniał wszystkich zasad to nic się nie stanie (niektórzy starzy wyjadacze mają z nimi do dzisiaj problem :D). Oczywiście posiadanie podręcznika głównego jest zawsze dobrą opcją żeby nie było, że zniechęcam do kupna.

Awatar użytkownika
Max

Postautor: Max » 24 paź 2016, o 00:34

Dużo taniej możesz też kupić wersje ePub np z Google books. Zwykle 50% ceny papierowej.

Awatar użytkownika
Dominig

Postautor: Dominig » 24 paź 2016, o 21:02

Teraz mi się przypomniało, że na grupie FB Bolt Action Wrocław jest jakiś gracz albo dwóch z Legnicy chyba ;)

Wróć do „Dyskusje ogólne”