LWP Pietii

Awatar użytkownika
e_M
Administrator

Re: LWP Pietii

Postautor: e_M » 17 lut 2016, o 13:51

admin mode on
zluzuj trochę proszę - każdy ma prawo podchodzić do tego hobby w taki sposób jak mu pasuje.
admin mode off

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 17 lut 2016, o 14:39

Wkurzają mnie maniacy którzy podchodzą do czystej zabawy jakim jest ten system jak do jakiejś religi " guziki" żle przyszyte, "kieszenie" nie te ?
ludzie kto na to patrzy ?Nie dajcie zrobić z siebie wariatów i jakiś maniaków.

Każdy, kto jest modelarzem redukcyjnym i choć trochę zna tematykę. Na tym właśnie polega modelarstwo - na jak najwierniejszym odwzorowaniu danego przedmiotu i właśnie to sprawia w tym hobby przyjemność. Siedzisz wiele godzin w książkach, oglądasz zdjęcia, egzemplarze muzealne, potem sięgasz po narzędzia i odtwarzasz. Tak właśnie zrobił Pietia i za to mu brawo.
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

Awatar użytkownika
Grolshek

Postautor: Grolshek » 17 lut 2016, o 14:39

aro275 pisze:Witaj , ok może dla innych to jest w porządku , ale ja nie uznaje malowania oczu w tak małych skalach , takie mam zboczenie. Ale kto wie moze kiedys sie przekonam , jak ktos mi da dobry mikroskop:)
Wkurzają mnie maniacy którzy podchodzą do czystej zabawy jakim jest ten system jak do jakiejś religi " guziki" żle przyszyte, "kieszenie" nie te ?
ludzie kto na to patrzy ?Nie dajcie zrobić z siebie wariatów i jakiś maniaków.

Wracaj na tą choinkę z której żeś się urwał.
Matisoft Gaming Club

aro275

Postautor: aro275 » 19 lut 2016, o 11:00

Witam , być może przesadziłem. Z góry przepraszam , ale mam kiepski okres w życiu . Nie mam pracy , kasy , a to hobby jest jednak kosztowne , prawda?
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam Aro.

Awatar użytkownika
Michalku
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 19 lut 2016, o 11:23

A mnie boli noga.

Awatar użytkownika
e_M
Administrator

Postautor: e_M » 19 lut 2016, o 11:38

nie trollujcie proszę.
Zostańmy może w temacie tego że LWP Pietii ładne/nie ładne* jest

*niepotrzebne skreślić

Awatar użytkownika
Pietia

Postautor: Pietia » 2 lip 2016, o 18:30

Aj, wiedziałem, że temat "Ludowego" Wojska Polskiego budzi skrajne emocje, ale ludzie że aż tak? :D

Wracamy do projektu. Tym razem na warsztat trafili Zimowi Sowieci od Warlorda. Głowy, broń i łapki od WargamesFactory lub Peerych.
Takie pomieszanie skali chyba nie wygląda źle, wszystko lepsze niż warlordowe łby ;) Ccóż zobaczcie sami - wczesny WIP

Obrazek

EDIT: a jak ktoś jeszcze nie czytał, ich chrzest bojowy - http://bitewniaki.polter.pl/Bolt-Action ... ska-c28487 :)

Awatar użytkownika
rilian

Postautor: rilian » 2 lip 2016, o 20:10

W sumie fajnie wygląda:) Na pewno lepiej niż bym to sobie wyobrażał. Te czapeczki, to sam odlewasz?

Awatar użytkownika
Opos

Postautor: Opos » 2 lip 2016, o 20:17

Powiem tak, nie znoszę malowanych oczu w figurkach w tej skali... Ale Tobie wyszły rewelacyjnie 8-) Chapeau bas, naprawdę :)
Obrazek
Gott mit Uns!!!

Awatar użytkownika
Pietia

Postautor: Pietia » 2 lip 2016, o 20:24

Odlał je... kurka, od kogo ja to kupiłem? ;)
Ktoś tam z Krakowa, taki łysawy, a może z brodą, albo? Miłosz? Ah, moją pamięć do imion i twarzy :D

Czapeczki były wraz z główkami, ale te słabo wyszły, więc wypiłowuję i wsadzam na inne.

Btw - znajdzie ktoś zdjęcie żołnierza LWP z panzerfaustem?
Chcę mieć fluffowe uzasadnienie dla powegamerskiego wystawiania zdobycznych panzerfaustów :D

Opos, oczy dużo "życia" dodają figurkom, dobrze się pomęczyć i je zrobić, dzięki :)

Wróć do „Modelarstwo”