LWP Pietii

Awatar użytkownika
Pietia

Re: LWP Pietii

Postautor: Pietia » 5 lis 2015, o 19:43

Słowem komentarza: to, co zrobiłeś, jest przekozackie, ale co to jest? :P
CKM - kumam. :) Bardzo zacnie wygląda!
Ale cała reszta to fizylierzy? Jakie jest ich zadanie? Jeżdżą na suczce? Chętnie poznam Twój zamysł - w którą stronę zmierzasz! :) Czy teraz będą strzelcy z Mosinami i DP? Modelarsko przepiękna robota, więc czekam na więcej!

Tia, wiem że fizylierzy bez porządnego czołgu są jak Bonnie bez Clyde`a ;) Kiedyś dorobią się T34, na razie suczka musi im wystarczyć. Mam już T34 i ISa2 w mojej sowieckiej armii i nie chciałem dublować modeli, stąd SU76.

Zamysł był by cały pluton wyposażyć w automaty, etatowo tak fizylierzy wyglądali. Zapewne jednak kilku z karabinami będzie, raz - fizycznie braknie mi pepeszek, dwa - tak będzie grywalnej :D Podejrzewam, że na froncie też PMów nie starczało dla wszystkich.

rilian pisze:O ile kumam to, że nie podobają Ci się 'kasztanki' warlorda, to chyba wolę jednak kasztanki z dziwnymi proporcjami, niż gości, którzy połknęli kij od szczotki.

Teraz już nawet nie o "kasztankowatość" chodzi ;) Po prostu nie chciałem mieszać w plutonie odbiegających od siebie stylistycznie figurek.
Cóż, może nie być wyjścia :)

Oscar Flamberg pisze:W zestawie Wargames Factory są połykacze mopa i są skradacze podstępni. Z tych pierwszych można by zrobić nieco sztabowców, obserwatorów, kucharzy, może nawet medyków, wartowników, a z tych drugich szturmowców. Ja sobie wyciąłem kilku przystojnych zaczajonych zwiadowców i jestem zadowolony z ich postawy, a w zestawieniu z figurkami Warlorda (być może dzięki zastosowaniu Warlordowych główek...) nie odróżniają się negatywnie ani wielkością ani proporcjami. :) Takie moje zauważenie.

Zapomniałeś jeszcze o klęczaczach! Połykacze mopów, skradacze i klęczacze :)
Te figurki nie są idealne, ale mają swoje zalety i drogie nie były, choćby twarze mają bardzo przyjemne. Skoro już kupiłem i tuzin pomalowałem, będę się tego trzymał :)

Oscar Flamberg

Postautor: Oscar Flamberg » 5 lis 2015, o 20:55

Trzymaj, trzymaj! :) Tylko po prostu jakoś tak zestawiaj ich osobno może?... Aż mnie podkusiłeś, żeby zajrzeć do mojego pudełka WF, co tam się kryją za cuda! A jak się nauczę gdzieś zamieszczać zdjęcia, to pokażę, co ja wytworzyłem - część jest naprawdę sympatyczna. A u Ciebie intryguje oczywiście pałatkowicz! ;) Czekam na więcej!

Awatar użytkownika
Pietia

Postautor: Pietia » 7 lis 2015, o 16:00

Porucznik Stefan Stefanowicz, weteran spod Lenino :)

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Następna w kolejce będzie sanitariuszka wzorowana na tym - http://visitkolobrzeg.com/images/77cfdd ... nlarge.JPG :D

Awatar użytkownika
Pietia

Postautor: Pietia » 16 gru 2015, o 19:14

Hop, na dziś skończone. W (dalekiej) przyszłości będzie tego więcej, bo grywalne to na razie średnio :)
Jedni wyszli lepiej, drudzy gorzej, ale myślę, że z grubsza Berlingowców przypominają, indżoj ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Telamon

Postautor: Telamon » 17 gru 2015, o 10:41

Dobrze to wygląda, szczególnie na szaroniebieskim tle pierwsze zdjęcie. Może teraz czas im dorobić "skrzydła" z 1 plm lub 3 plsz?
Vae Victis 15mm

Chcesz abym pomalował twoje figurki? Pisz.

Awatar użytkownika
rilian

Postautor: rilian » 17 gru 2015, o 11:07

Malowanie super! ...nie przekonam się za to chyba nigdy do figurek tej firmy+_+

Awatar użytkownika
Siena

Postautor: Siena » 17 gru 2015, o 21:13

Na zdjęciu grupowym wyglądają świetnie.

aro275

Postautor: aro275 » 16 lut 2016, o 17:50

ależ wy się chwalicie na tym portalu , gorzej niż kobiety . Macie kase , dużo wolnego czasu to i bawicie się...A oczy w tej skali wyglądają dziwacznie , szczerze mówiąc. Oczy to można malować z jakimś tam efektem w skali 1:35 wzwyż i wtedy to wygląda naturalniej niz na takich miniaturkach. Większośc wygląda jakby miało zatwardzenie tak jak w japońskich kreskówkach.

oli_37

Postautor: oli_37 » 16 lut 2016, o 17:58

Nie wiem czy zauważyłeś, ale na zdjęciach figurki są w dużym powiększeniu, maja tak około 11cm wysokości. W realu ich wysokość nie przekracza 32mm i oczka wyglądają całkiem ok :).

aro275

Postautor: aro275 » 16 lut 2016, o 18:02

Witaj , ok może dla innych to jest w porządku , ale ja nie uznaje malowania oczu w tak małych skalach , takie mam zboczenie. Ale kto wie moze kiedys sie przekonam , jak ktos mi da dobry mikroskop:)
Wkurzają mnie maniacy którzy podchodzą do czystej zabawy jakim jest ten system jak do jakiejś religi " guziki" żle przyszyte, "kieszenie" nie te ?
ludzie kto na to patrzy ?Nie dajcie zrobić z siebie wariatów i jakiś maniaków.

Wróć do „Modelarstwo”